google-site-verification: google22ec3beb1a881e84.html
Блог

Послуги згинання листового металу на листозгинальному пресі AMADA

Технології металообробки

Лістозгинальні преси AMADA для виробництва високоточних металовиробів


Група AMADA, є одним з найбільших у світі виробників обладнання та інструментів для металообробки листової сталі, а також однієї з провідних міжнародних компаній у галузі виробництва металовиробів.

Займається випуском широкого асортименту обладнання та верстатів для лазерного різання, штампування, гнуття, гільйотинні ножиці, а також модульних систем автоматизації, сервісними послугами, програмним забезпеченням та повним спектром штампувального та згинального інструменту.

Компанія AMADA, має піввіковий досвід у галузі листового згинання металу.

Система кріплення інструменту Amada Promecam, є однією з найпоширеніших у світі та успішно використовується різними виробниками верстатного обладнання та механізмів.

Листозгинальні верстати AMADA, дозволяють виробляти унікальні та складні деталі з мінімальними допусками, а багатофункціональна система ЧПУ, дозволяє оператору здійснити симуляцію всього процесу згинання.

На своїх пресах для згинання листового металу, AMADA реалізує унікальну технологію паралельного прогину траверс для забезпечення постійної величини введення пуансону в матрицю по всій довжині згинання.

Залежно від моделі, листозгинальні верстати AMADA мають довжину згину від 1250 до 6000 мм і зусилля до 400 тонн.

Наше листозгинальне обладнання для металу AMADA, може здійснювати згинання металовиробів, довжиною до 2 м.п. , із зусиллям 50 тонн.

Якщо ця стаття вам сподобалася і була корисною,

поділіться їй у соцмережах - це допоможе вашим друзям дізнатися про неї та підтримає наш проект.


Дякую!

Made on
Tilda